Otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Coworkingowego „Spinacz”23.05.2017 12:38

22 maja 2017 r. o godz. 12:00 oficjalnie otwarte zostało Studenckie Centrum Coworkingowe "Spinacz".

Inicjatorem Centrum jest Prorektor ds. Finansów i Organizacji dr hab. Grzegorz Ślusarz, prof. UR, który widząc potrzebę integrowania środowiska akademickiego Uniwersytetu Rzeszowskiego, podjął działania zmierzające do utworzenia jednostki wspierającej studentów oraz pracowników akademickich w rozwoju przedsiębiorczych inicjatyw.

W tym celu zostało zaadaptowane pomieszczenie o powierzchni 100 metrów kwadratowych, a osobą odpowiedzialną za działanie Centrum został absolwent Wydziału Ekonomii Mirosław Chudy, posiadający doświadczenie w zakładaniu i rozwijaniu firm typu startup.

W otwarciu udział wzięli studenci Damian Powrózek i Adam Twardy, którzy korzystając ze wsparcia oferowanego w ramach Spinacza, rozwijają swój pomysł biznesowy jakwypełnic.pl, którym ostatnio zainteresował się duży inwestor.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom reprezentującym lokalny biznes, obszar bankowy, instytucje publiczne oraz pracownikom i studentom za uczestnictwo i liczymy na owocną współpracę.

Zapraszam do działania wszystkich zainteresowanych.

Mirosław Chudy

Dane kontaktowe: