Rozmowa z Senatorem RP Aleksandrem Bobko22.01.2016 00:02

Kiedy i jakich zmian możemy się spodziewać w ustawie o szkolnictwie wyższym ? Dlaczego warto studiować kierunki humanistyczne? Czy pozostaniemy w systemie bolońskim organizacji studiów?  Łatwiej być Ministrem czy Rektorem ? Jaki jest sekret skutecznej i efektywnej pracy naukowca?  Na te i inne pytania  odpowiada Senator RP, Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego  prof. Aleksander Bobko w rozmowie z Michałem Skórą i Marleną Pieniążek tylko w Akademickim Radiu Uniwersytetu Rzeszowskiego -Feniks.Fm

foto Jadwiga Zydroń