50-lecie Rusycystyki Rzeszowskiej15.10.2015 13:16

14.10. o godz. 17.00 w sali koncertowej Wydziału muzyki  odbył się Uroczysty koncert piosenki rosyjskiej z okazji 50-lecia istnienia rzeszowskiej rusycystyki. W koncercie uczestniczyli zarówno studenci filologii rosyjskiej, jak też absolwenci i zaproszeni goście - uczniowie zaprzyjaźnionych szkół gimnazjalnych oraz liceów. Wśród publiczności obecni byli m.in. Dziekan Wydziału Filologicznego dr hab., prof UR Zenon Ożóg, Kierownictwo Katedry Filologii Rosyjskiej, obecni oraz emerytowani pracownicy, studenci i absolwenci rzeszowskiej rusycystyki.

fot. Jadwiga Zydroń