Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz dyrektywy 95/46/WE ("RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegóły znajdują się tutaj.

Zamknij
  

INSTITUTE OF ENGLISH STUDIES

 

SECTION OF APPLIED LINGUISTICS
 

Prof. UR Agnieszka Uberman, PhD
Head of the Section 
ag.uberman@wp.pl

17 872 12 03

room 101/25

Anatol Szewel, PhD 
ashevel@univ.rzeszow.pl

17 872 12 17

room 111

Marta Dick - Bursztyn, PhD 
marta.db@wp.pl 

17 872 12 17

room 111

Marta Nowacka, PhD 
ecospace@pro.onet.pl 

17 872 12 17

room 111

Ian Upchurch, MA 
upchurch@wp.pl

17 872 12 17

room 111

Magdalena Trinder, PhD

17 872 12 17

room 111

 

 

SECTION OF THEORETICAL LINGUISTICS
 

Prof. UR Robert Kiełtyka, PhD
Head of the Section  
bobkieltyka@wp.pl

17 872 12 16

room 103

Prof. Grzegorz A. Kleparski, PhD
gak@univ.rzeszow.pl  

 

room. 6

Prof. Pavol Stekauer, PhD
pavel.stekauer@upjs.sk 

17 872 12 16

room 107

Prof. UR Livia Kortvelyessy, PhD
livia.kortvelyessy@upjs.sk

17 872 12 16

room 107

Ewa Konieczna, PhD
eakon@poczta.onet.pl 
ekon66@wp.pl

17 872 12 15

room 107

Bożena Kochman - Haładyj, PhD
bhaladyj@op.pl

17 872 12 16

room 107

Anna Dziama, PhD
anna.dziama@gmail.com

17 872 12 16

room 107

Bożena Duda, PhD
bozenaduda@yahoo.co.uk

17 872 12 16

room 107

Agnieszka Grząśko, PhD

mgrzasko@op.pl

17 872 12 15

room 103

Marcin Kudła, PhD

mq2@tlen.pl

17 872 12 15

room 103

 

 

SECTION OF SPECIALIST LANGUAGES

Prof. UR Marcin Grygiel, PhD
Head of the Section 
mgrygiel@poczta.fm

17 872 12 17

room 110

Piotr Cymbalista, PhD
cymbalis@univ.rzeszow.pl

17 872 12 17

room 110

Beata Kopecka, PhD
bkopec@univ.rzeszow.pl

17 872 12 15

room 103

Dorota Rut-Kluz, PhD
drk@univ.rzeszow.pl

17 872 12 16

room 107

Edyta Więcławska, PhD
edytawieclawska@poczta.fm

17 872 12 17

room 110

 

 

SECTION OF LITERARY AND CULTURE STUDIES
 

Prof. UR Elżbieta Rokosz-Piejko, PhD
Head of the Section 
erokosz@yahoo.com

17 872 12 16

room 107a

Agnieszka Kallaus, PhD
akallaus@univ.rzeszow.pl

17 872 12 16

room 107a

Sławomir Kozioł, PhD
inaros@poczta.onet.pl

17 872 12 16

room 107a

Małgorzata Martynuska, PhD
mmart@univ.rzeszow.pl

17 872 12 16

room 107a

Patrycja Austin, PhD
p.austin@uw.edu.pl

17 872 12 16

room 107a

Beata Kiersnowska, PhD
bea.city28@gmail.com

17 872 12 16

room 107a

Barbara Niedziela, MA
kelani@tlen.pl

17 872 12 16

room 107a

Donald Trinder, MA
trindery@op.pl

17 872 12 16

room 107a

 

 

SECTION OF LITERARY AND CULTURAL COMPARATIVE STUDIES

Prof.  Oksana Weretiuk, PhD
Head of the Section
oksanaw@univ.rzeszow.pl

17 872 12 73

room 115

 

 

SECTION  OF THE THEORY OF TRANSLATION

Prof. UR Lucyna Harmon, PhD
Head of the Section 
luwille@yahoo.de

 

room 4

Prof. UR Dorota Osuchowska, PhD
dosuchowska@poczta.onet.pl

17 872 12 17

room 110

Marta Bołtuć (Pikor-Niedziałek), PhD
mpikor@wp.pl

17 872 12 17

room 110

Karolina Puchała-Ladzińska, PhD
karolinapuchala1@gmail.com

17 872 12 17

room 110

Michał Organ, PhD
michal.organ@gmail.com

17 872 12 17

room 110

Łukasz Barciński, PhD
lukaszbarcinski@o2.pl

17 872 12 17

room 110

 

 

 

 

Our partners

Tweety na temat @UR_Rzeszow